Kişiye Özel Tabanlık ve Terlik

Ortopedik Tabanlık Nedir?

Yürüme analizi ve diğer ölçüm yöntemleri sonrasında ayağın yük dağılımını ortaya koyarak kişinin doğru ve anatomik basmasını sağlamak için üretilen tabanlıklardır. Bu tabanlıklar kişinin analiz sonrası verileri özel olarak geliştirilmiş bilgisayar programlarına girilerek CNC (Computer Numeric Control) cihazlarında üretilir. Yani standart ölçülerde hazır temin edilebilen tabanlıklardan farklı olarak hazırlanmış bu tabanlık kişinin problemine yöneliktir. Aynı ayakkabı numarasına sahip olan bir başka kişi tarafından kullanılamaz.

Ayak problemi olan bireylerin, ayak sağlığını korumak için ortopedik tabanlıklar kullanmaları önerilmektedir. Ortopedik tabanlıklar rahat ve ortopedik ayakkabılarla kullanılabilirler. Oysaki günlük yaşamda ev içinde, sıcak havalarda, ve deniz kenarında sıklıkla terlik kullanıldığında bu tabanlıkların her türlü terlikle kullanılması mümkün olamamaktadır.

Kişiye özel terliklerimiz;

Ayak tabanınıza tam uyumlu

Basış kontrolü sağlayan size özel ortopedik tabana sahip,

Üst bandı kişiye özel ayarlanabilen,

Zevkinize göre taban ve terlik bandında farklı renk seçeneği,

El yapımı, yüksek kaliteli malzemelerden hazırlanmış

Vücut ağırlığınıza göre seçilmiş farklı malzeme sertlikleriyle maximum rahatlık sağlayan yapısı ve kaymaz tabanı ile emniyetli yürüyüş sağlar.