HydraFacial MD ile Hidrasyon

Hücreler ihtiyaç halinde suyu tamamen alamadığında görevlerini uygun zamanda yerine getiremezler. Bu sebeple yaşlanma dediğimiz durum ortaya çıkar ve bir çok dokuda hasar meydana gelir. Sağlıklı hücre oluşumuna destek veren antioksidanlar, topikal ürünler ve anti inflamatuarlar ile cilde su sağlayan içeriklerden cilde su kazandırmanız gerekir. Ancak doğal yöntemler ile bu şekilde su hidrasyonunu sağlayabilirsiniz.

HydraFacial nedir diye soracak olursanız; estetik teknolojisinde tamamen yenilikçi bir dönüm noktasıdır. HydraFacial ismini nem alınmasına sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden almaktadır.

Nemlendirme özelliği, HydraFacial ‘ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işleminden farklı tutar. HydraFacial temizleyici, su sağlayan ve nemlendiren cilt solüsyonları yeni cildi temizlerken aynı anda ölü deri ve hücreleri de yok eder. Bu bakım tazeleyici ve yumuşatıcıdır. Tahriş etmeden hemen etki gösterir.

HydraFacial ‘ın Cilde Etkisi Nedir?

Hidrasyon, sağlıklı ve ışık saçan cilt için olmazsa olmazlardandır. Cildin tahriş olmasının, yaşlılık belirtilerinin arttırdığı kanıtlanmıştır. HydraFacial cildi nemlendiren ve tahriş etmeyen bakım yöntemidir.

HydraFacial tüm ciltler için uygun bir şekilde tasarlandı. En hassas ciltlerde dahi kolaylıkla uygulanabilir ve cilti hemen tolere eder. Cilt bakım uzmanınız La Mia kendinize has cilt yapınıza uygun bakım serumlarını özel olarak hazırlar.

HydraFacial Aşamaları

1- Vortex-Eksfoliasyon

Cildin ölü hücrelerden,fazla yağ salgısından arındırılmasına yardımcı olan aşamadır.

2- Vortex-Peeling

Kabuklanma oluşmadan cildin ölü tabakasının atılmasına yardımcı olan aşamadır.

3- Vortex-Ekstraksiyon

Tıkalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olan aşamadır.

4- Vortex-Boost

Cildin ihtiyacına uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgilerin azalmasına yardımcı olan ve cilt tonu düzensizliklerinin giderilmesine yardımcı olan aşamadır.

5- Vortex-Fusion

Cildin beslenmesine yardımcı olan aşamadır.

6- Devam Koruma

Uygulama sonuçlarının kalıcı olabilmesi için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin kullanılması önerilir.

VORTEX TEKNOLOJİSİ

Vortex isimli patentli bir teknoloji kullanan HydraFacial MD basınçla püskürtme yapan ve adeta bir girdap etkisi yaratan özel bir başlığa sahiptir. Bu başlık sayesinde solüsyonların el değmeden cilde penatüre edilmesi sağlanır.

HydraFacial MD KAÇ SEANS UYGULANIR?

Cildin ihtiyacına göre 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.Daha canlı ve sağlıklı bir cilt için de bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

HydraFacial MD UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir.

HydraFacial MD UYGULAMA SONRASINDA HERHANGİ BİR YAN ETKİ OLUŞUR MU?

HydraFacial MD uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir.

HydraFacial MD KİMLERE UYGULANIR?

HydraFacial MD Kadın-Erkek tüm yaş gruplarına ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

HydraFacial MD AĞRILI BİR UYGULAMA MIDIR?

Ağrısız, acısız bir uygulamadır. Makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his yaratır.