Estetisyen / Podolog Lamia Hancıoğlu

LAMİA HANCIOĞLU

Estetisyen / Podolog Lamia Hancıoğlu Edremit Körfezi'nin tümünde el & ayak sağlığı problemi yaşayan ve cilt problemleri baş gösteren hasta ve danışanları için geniş çaplı çözümler sunmaktadır.

Lamia Hancıoğlu; ayak problemi yaşayan danışanlarında fizyolojisini, anatomisini ve mekaniğini tam anlamı ile inceleyerek doğru teşhis, doğru çözümler prensibiyle bir çok alanda bakım hizmetlerini sürdürmektedir. Teşhis konulmasında ki en önemli materyallerden olan son teknoloji cihazlar her zaman doğru neticeler almakta duruma uygun bakımları danışanlarına uygulamaktadır.

Cilt bakımında geniş ve profesyonel bir kadro ile hizmet sunan Lamia Hancıoğlu bir çok cilt sorunlarının bakım ve çözümünde de Edremit'te hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz kısmından tüm el & ayak sağlığı ve cilt bakım hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Misyonumuz

La Mia Ayak Sağlığı Güzellik ve Aromaterapi Merkezi olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve ve el ayak sağlığı (podoloji) bilimindeki yenilikleri, teknolojik-sektörel büyümelerin takipçisi olarak en kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler üretmek, bu hizmetleri daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli uzman podolog ve estetisyenler yetiştirmektir. 

Vizyonumuz

La Mia Ayak Sağlığı Güzellik ve Aromaterapi Merkezi olarak vizyonumuz; Güzellik ve el & ayak sağlığı sektöründeki en son teknoloji donanımlarımız ve tecrübemizi, özenli işlerimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle bir araya getirerek, kendini sürekli geliştiren, kesin çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üstünde her daim memnuniyet veren hizmetler sağlamaktır.